Vestavěné skříně fotogalerie
Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE
Vestavěné skříně Praha

Matrace a postele

27. 12. 2018, 14:51

Budíte se ráno nevyspalí, rozlámaní a bez elánu? Stává se vám, že vás bolí záda tak, že nemůžete vstát z postele a pak se s vámi bolest vleče celý den, jste bez nálady a neschopni se soustředit na práci?

Matrace a postele

Ještě stále přemýšlíte, kde je chyba? Zamyslete se nad kvalitou vaší postele, jak stará je matrace a nakolik pružný a funkční postelový rošt.

Spánek je pro nás velice důležitý. Lidé, kteří málo spí, v noci se probouzí, nemohou spát či se ráno zvednout z postele, mohou mít díky špatnému spánku psychické problémy, bývají náladoví a to jim může během dne způsobit mnoho potíží a nepříjemností v mezilidských vztazích. Základem kvalitního a zdravého spánku je vhodná postel a základem postele samozřejmě matrace, a to matrace kva­litní.

Matrace do postele

Matrace se vyrábí z různých materiálů, různých tvrdostí. Výběr matrace ur­čitě neponechávejte náhodě, ale vybírejte pečlivě, aby nová matrace od­povídala opravdu vašim požadavků, abyste rádi večer ulehali do postele a ráno se probouzeli při nejlepším s úsměvem na tváři a pozitivními vyhlídkami do nového dne. Každý dává přednost jiné matraci a především jiné tvrdosti. Někomu je příjemnější ma­trace tvrdá, někdo se raději vyspí na měkkém.

popis

Tip na kvalitní české matrace : matrace

U nás si můžete vybrat takový druh matrace, který vám bude naprosto vyhovovat. Náš bohatý sortiment nabízí klasické pružinové matrace, latexové či polyuretanové (PUR)matrace a ma­trace Lazyfoam. Vybírejte podle svých přání a představ tak, abyste spali pohodlně a zdravě. Vaše záda si přece zaslouží péči!

Matrace: akce zdravá záda

Prvním krokem ke zdravým zádům je koupě kvalitní matrace. Sekundárně se až zaměřte na masáže, rehabilitace a alternativní léčbu. Někdy stačí pouze nová matrace a po bolesti zad nebudou památky. Nalaďte se pozitivně do každého nového dne a buďte fit a svěží. Pokud se po noci probouzíte rozlámaní, v noci se převalujete a nevíte, jak si lehnout, bdíte a spí se vám zkrátka mizerně, někde je chyba. Zkuste prozkoumat stav své matrace, zamyslete se, jak dlouho ji máte a pokud vás na některých místech dokonce tlačí pomalu vyčnívající pružiny, udělejte rázný krok. Nová matrace pros­pěje vašemu zdravotnímu stavu, vaší psychice a navrátí vás do formy. Není nic lepšího než začít nový den pozitivně a svěží. Investice do nové matrace o­pravdu není zbytečná, nebudete litovat!

Zobrazení: 2340 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Zdravotní matrace

  7. 1. 2019, 14:22 | Diskuze (1)

  Vybíráme-li si dnes novou zdravotní matraci do své postele, hledáme nejen pohodlí při ležení, ale na paměti máme i to, aby naše nová matrace zaručovala také zdravotní předpoklady. Zapomínat bychom neměli ani na výběr roštů, ale základem je kvalitní matrace

 • Vestavěné skříně - zvětšete si byty!

  7. 1. 2019, 14:13 | Diskuze (0)

  Víte jak? Vestavěnými skříněmi. Schovejte do nich nesourodé "krámy", šatstvo, boty, nářadí, police, zásuvky, šatní tyče, dokumenty, sběratelské "vášně", peřiny, všechno, co nechcete vidět. Zasuňte za tím vším posuvné dveře a zůstane vám reprezentativně zařízená prostorná rezidence. Dekorativní květiny a předměty zůstanou na svém místě.

 • Vestavěné skříně Praha

  7. 1. 2019, 14:07 | Diskuze (10)

  V dnešní době je značný problém s úložným prostorem a to zejména v malých panelákových bytech. Nových věcí přibývá, ale byt nelze nafouknout. Proto jsou vestavěné skříně velikým pomocníkem, který využije každý koutek našeho bytu.

 • Matrace pro alergiky

  7. 1. 2019, 13:35 | Diskuze (0)

  Alergiků bohužel stále přibývá. Pravděodobně v souvislosti se zhoršujícím se životním prostředím reaguje tělo člověka nestandardně na prach, roztoče, viry, bakterie a další alergeny. Dokonce i výběr matrace je tak pro nohé z nás tak trochu prolém.

 • Nábytek na míru pro váš byt

  7. 1. 2019, 13:27 | Diskuze (0)

  Stěhujete se do nového bytu nebo jen od základů přestavujete byt do nové moderní podoby? Potřebujete si kompletně zařídit bytový interiér a hledáte kvalitní, moderní, luxusní a komfortní nábytek, či matrace, který vám dlouhá léta vydrží a bude sloužit svým účelům?