Vestavěné skříně fotogalerie
Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde
Vestavěné skříně Praha

Garážová vrata

Garážová vrata

10. 10. 2012, 12:32

Vrata do garáže. Vybavil se vám snad vlnitý, oprýskaný plech? Barva, kterou snad kdysi vrata mívala, je ta tam, zbyla jen rez... Ale ne! Garážová vrata, to je dnes luxus, krása, kvalita. Stačí si jen vybrat! Tak vybírejte!

Levná vrata do garáže

Pokud si pořídíte vrata do garáže v Praze, rozhodně nezapomeňte využít veškerých nabídek, slev a bonusů výrobců a dodavatelů tohoto sortimentu. Nechte si například zhotovit vrata přesně na míru. Doprava po Praze je většinou zcela zdarma a za odborné nainstalování ušetříte další spoustu peněz, věřte. Podívejte se na webové stránky výrobců, přetékají nabídkami.

Jaká vrat zvolit

Pokud vlastníte v Praze garáž, patříte k těm šťastnějším. Nedostatek prostoru na parkování nás trápí už velmi dávno. Pokud tedy disponujete garáží, gratulujeme. I tak se ale pravděpodobně v Praze potýkáte s nedostatkem prostoru před ní. Naštěstí existují vrata do garáže, která ke svému otevření nepotřebují ani milimetr místa navíc. V nabídkách výrobců sledujte jednotlivé varianty pohonů garážových vrat. Je jich mnoho, stačí si vybrat ta správná.

Šetřete prostorem

Pokud máte před garáží opravdu jen velmi málo místa, doporučujeme rozhodnout se pro vrata rolovací nebo sekční. Právě tyto varianty vám umožní najet si při parkování auta až přímo před vrata, na milimetr přesně. Po otevření se totiž zasunou do prostoru pod stropem garáže a nepotřebují žádné místo navíc. Právě z tohoto důvodu se rolovací, výklopná a sekční vrata využívají i v místech hromadného parkování. Velké parkovací domy v Praze a dalších městech, obchodní centra, kancelářské budovy, hotely a podobně.

Ceny vjezdu do garáže

Ceny garážových vrat jsou vedle způsobu pohonu de velké míry ovlivněny materiálem. Zapomeňte na zmíněný vlnitý, oprýskaný plech. Luxusem jsou garážová vrata ze dřeva. O něco levnější, ale i tak krásnou variantou mohou být vrata z lamina, plastu, hliníku nebo například i skla. Velmi oblíbenou kombinací je v poslední době například i kov a zrcadla. Dokáže krásně opticky zvětšit prostor.
Zobrazení: 138293 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Garážová vrata výklopná

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Velkou výhodou výklopných garážových vrat je nízká pořizovací cena, navíc jak již samotný název napovídá, výklopná dveře se po otevření vyklopí vzhůru směrem ke stropu garáže a nezabírají tak tolik místa. Navíc takováto vrata bývají velmi odolná.

 • Garážová vrata ceník

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si nová garážová vrata, jistě vás zajímá i jejich cena. Cena vašich nových garážových vrat by měla odpovídat jejich kvalitě, životnosti, vzhledu. Je jistě rozumné promyslet koupi vrat, případně šetřit na těch správných místech.

 • Garážová vrata sekční

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (4)

  Automatická sekční garážová vrata se otevírají svisle nahoru, což nezapírá mnoho prostoru jak v garáži, tak i před ní. Výhodou je, že u tohoto typu nezáleží na otvoru garáže, má kruhovou výseč, nebo kruhový oblouk. Skvěle se hodí pro vytápěné garáže.

 • Garážová vrata akce

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Velice výhodné akční slevy garážových vrat se nabízejí zájemcům o koupi výklopných garážových vrat. Výklopná garážová vrata bez zateplení pro otvor garáže o velikosti 2 400 x 2 000 za lukrativní cenu 9 999 Kč s DPH.

 • Garážová vrata

  17. 4. 2013, 13:10 | Diskuze (3)

  Zná to každý z nás. Přijedeme domů, unavení,s hlavou plnou myšlenek. Když máme vylézt z auta a otevřít vrata garáže, říkáme si, zda není lepší zaparkovat před domem. Po nepříjemném a zdlouhavém otevření vrat konečně zaparkujeme. A proč? Abychom museli ráno celý proces opakovat.