Vestavěné skříně fotogalerie
Tip dne
Vestavěné skříně Praha

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

28. 3. 2012, 12:03

S přibývajícími léty, kdy přibývá spousta věcí které musíme doma skladovat, nastává dilema a Nerudovská otázka kam s ním. Kde uskladnit různé věci prádlo, oděvy atp. proto se začneme ohlížet po skříních a jiných úložných prostorů.

Proč se rozhodnout pro vestavěné skříně?

Při návštěvě prodejny nábytku můžeme vidět spoustu typů skříní. Jsou jednodílné, dvojdílné, nízké a vysoké, mající různé povrchy. Vidíme hodně rozmanitých skříní z různých materiálů a různorodých kombinací vnitřního uspořádání, ale bohužel to má jednu chybu. A to jejich rozměr. Tento limitující faktor nás při výběru značně omezuje.

Vestavěná skříň na míru

Protože potřebujeme skříň do určitého omezeného prostoru, který je v bytě nebo v rodinném domě, je pro nás nejvhodnější a nejlepší řešení, vestavěné skříň na míru. Pokud navštívíme firmu, která prodává a montuje vestavěné skříně, bude potom vše záviset na odbornících této firmy. Pracovník nám ukáže katalog vestavěných skříní, kde najdeme fotogalerie různých typů, povrchů a zpracování těchto skříní.

Ceník vestavěných skříní

Každého kupujícího bude samozřejmě zajímat cena vestavěné skříně. Bohužel se přesnou cenu vestavěné skříně na míru nedozvíme hned. Je totiž závislá na našem výběru. Nejdříve nám ukáží nabídku materiálů, ze kterých si můžeme nechat vestavěnou skříň vyrobit. Další požadavek bude na dveře skříně, zda otvírací či zasunovací, dále materiál dveří vestavěné skříně. Zajímavost je, že mohou být řešeny i formou zrcadla. Dále musíme vybrat vnitřní uspořádání prostoru. Tento výběr závisí na tom, co v ní budeme skladovat. Z těchto všech informací vidíme, že cena vestavěné skříni se bude vypočítávat až po celkové instalaci vestavěné skříni ve vašem bytě nebo v rodinném domku.

Vestavěné skříně na míru nemají chybu

Při pohledu na vestavěnou skříň v našem bytu, budeme spokojeni. Prostor, který jsme měli k dispozici je stoprocentně využit a nemusíme přeměřovat, aby se nám tam tam koupená skříň vešla. I když bude vestavěná skříň cenově dražší, stejně se nám vyplatí vzhledem k ploše, v jaké budeme moci uskladňovat. Vestavěnou skříň na míru tedy oceníme především proto, že jsme si vše mohli zvolit podle našeho přání – bez kompromisů.
Zobrazení: 606317 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 5

Podobné články
 • Vestavěné skříně - zvětšete si byty!

  7. 1. 2019, 14:13 | Diskuze (0)

  Víte jak? Vestavěnými skříněmi. Schovejte do nich nesourodé "krámy", šatstvo, boty, nářadí, police, zásuvky, šatní tyče, dokumenty, sběratelské "vášně", peřiny, všechno, co nechcete vidět. Zasuňte za tím vším posuvné dveře a zůstane vám reprezentativně zařízená prostorná rezidence. Dekorativní květiny a předměty zůstanou na svém místě.

 • Vestavěné skříně Praha

  7. 1. 2019, 14:07 | Diskuze (10)

  V dnešní době je značný problém s úložným prostorem a to zejména v malých panelákových bytech. Nových věcí přibývá, ale byt nelze nafouknout. Proto jsou vestavěné skříně velikým pomocníkem, který využije každý koutek našeho bytu.

 • Vestavěné skříně na míru pro vás

  18. 3. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně jsou jedním z nejžádanějších a nejoblíbenějších typů nábytku moderního a komfortního bydlení. Vestavěné skříně splňují veškeré požadavky na praktické a designové luxusní stylové bydlení.

 • Vestavěné skříně - Praha

  18. 3. 2013, 14:45 | Diskuze (0)

  Pokud chcete mít ve svém bytě, či domě dostatek úložného prostoru, stačí si pořídit vestavěné skříně, kromě toho má i spoustu dalších výhod.

 • Vestavěné skříně na míru šetří místo i čas

  18. 3. 2013, 14:41 | Diskuze (0)

  V každé domácnosti se postupně hromadí plno věcí, méně či více důležitých. Málokdo z nás se jich dokáže zbavit. Proto se vestavěné skříně na míru stávají důležitou součástí našeho domova k uložení těchto věcí.