Vestavěné skříně fotogalerie
Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE
Vestavěné skříně Praha

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru

28. 3. 2012, 10:39

Pokud chcete mít ve svém domě či bytě dostatek úložného prostoru a zároveň i spoustu místa, pak stačí si objednat vestavěné skříně na míru, které mají i plno dalších výhod.

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru Vám pomůžou dokonale vyřešit problematiku Vašeho prostoru a dodá mu tu správnou funkci, kterou Vy potřebujete.

Jaké vlastnosti mají vestavěné skříně na míru?

Jak už jsem zmínila, tyto vestavěné skříně Vám ušetří spousta prostoru a tím zároveň získáte velké množství úložného prostoru. Vestavěné skříně na míru můžete uplatnit především tehdy, jestliže máte atypické prostory. Všechno do nejpodrobnějších detailů si můžete navrhnout a rozvrhnout sami. Vybírat můžete dokonce i z mnoha doplňků, jako jsou věšáky, kravatníky a tak dále. Vybrat si můžete dokonce i typ dřeva, ze kterého chcete svou skříň vytvořit. Pomocí různých vzorů si můžete teké i zkrášlit Váš interiér.

Čemu napomáhají vestavěné skříně na míru?

Pokud si vyberete ten správný vzor, tak Vám to může opticky trochu poupravit interiér, například pokud máte nízké stropy, tak vzor svislých pruhů vám místnost samozřejmě pouze opticky, prodlouží. Co se týče materiálu pro zhotovení skříně, tak máte k dispozici jak místní, tak i exotické dřeviny. Musím však upozornit, že od typu dřeviny se odvíjí životnost, pevnost, barva, vzor a cena Vaší vestavěné skříně. Exotické dřeviny jsou mnohem dražší než místní, ovšem jsou také nejvytrvalejší, tudíž mají nejdelší životnost, jejich textury jsou výraznější a barvy obvykle bývají sytější, ovšem pomocí dnešních technologií se dají i všemožně upravit. Z našich dřevin je za nejkvalitnější považován dub a buk. Pokud scháníte co nejlevnější vestavěné skříně, pak Vám postačí borovice, ta ale ovšem není tak pevná, jako jmenované dřeviny.
Zobrazení: 146344 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Vestavěné skříně na míru pro vás

  18. 3. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně jsou jedním z nejžádanějších a nejoblíbenějších typů nábytku moderního a komfortního bydlení. Vestavěné skříně splňují veškeré požadavky na praktické a designové luxusní stylové bydlení.

 • Vestavěné skříně na míru šetří místo i čas

  18. 3. 2013, 14:41 | Diskuze (0)

  V každé domácnosti se postupně hromadí plno věcí, méně či více důležitých. Málokdo z nás se jich dokáže zbavit. Proto se vestavěné skříně na míru stávají důležitou součástí našeho domova k uložení těchto věcí.

 • Vestavěné skříně na míru v Praze

  18. 3. 2013, 14:37 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se stávají běžnou součástí našich moderních domácností. Vestavěné skříně na míru se dají také velice vkusně začlenit do stávajících interiéru, kde se jen těžko najde volný prostor pro klasické skříně.

 • Vestavěné skříně na míru

  30. 10. 2012, 11:23 | Diskuze (17)

  Vestavěné skříně jsou velice módním trendem dnešní doby. Ani architekti nezapomínají včlenit tento prvek do svých plánů v případech novostaveb. Rozmanitost variant použití různých výklenků jako vestavěných skříní je plusem.

 • Vestavěné skříně na míru cena

  3. 4. 2012, 11:29 | Diskuze (0)

  Cena vestavěných skříní se odvíjí od několika faktorů. Jedním z nich je, zda je skříň vyrobená na míru, přesně podle Vašich možností a představ. Tyto vestavěné skříně jsou pak o něco dražší, než sériové kusy. Jejich velkou výhodou však je, že skvěle zapadnou do Vašeho interiéru.