Vestavěné skříně fotogalerie
Tip dne
 • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE
Vestavěné skříně Praha

Vestavěné skříně Praha

Vestavěné skříně Praha

28. 3. 2012, 10:37

Vestavěné skříně jsou ideální pro toho, kdo potřebuje ve svém bytě využít každý centimetr, ale i pro toho, kdo rád spojuje zdobné a praktické hledisko, neboť vestavěná skříň může plnit i dekorativní účel.

Vestavěné skříně Praha

Někdy není problém s nedostatkem prostoru, ale s jeho atypickým tvarem. I tady jsou vestavěné skříně tou správnou volbou. Mohou být umístěny pod zkosený strop či schody, zakryjí nerovnosti ve zdech, vhodně vyplní výklenky. V novostavbách pro ně architekti přímo výklenky vytváří.

<3>Kde vestavěnou skříň využít

Vestavěné skříně neslouží jen k uložení oblečení v předsíni nebo ložnici, mohou být využity i jako skříně pro technické zázemí, úklidové prostředky, do garáže, na hračky do dětského pokoje, do kanceláře apod. Vestavěné skříně mohou navíc plnit funkci příčky v místnosti a rozdělit místnost podle potřeby.

Jaký design vestavěných skříní vybrat

Toto záleží jen a jen na vkusu majitelů. Vestavěné skříně mohou být téměř nenápadné nebo naopak mohou dávat charakter celé místnosti. Nejlevnějším a nejčastěji používaným materiálem je lamino, kde je v nabídce celá škála dekorů obdobných jako u jiných šatních skříní. Dále mohou být posuvné dveře opatřeny zrcadlem s bezpečnostní fólií, lakovaným barevným sklem nebo tzv. plochým plaveným sklem, které má saténový vzhled. Milovníci přírodních materiálů mohou zvolit posuvné dveře bambusové či ratanové. Hitem posledních let jsou dveře se stylovou fotofólií.

Plánování vestavěné skříně

Aby vestavěná skříň byla nejen krásná, ale i praktická je potřeba dobře naplánovat její vnitřní uspořádání. V první řadě členění prostoru uvnitř skříně, dále typ šatních tyčí, rozměry a počet zásuvek a jejich členění, vysouvací police, police na boty a specifické úchytky – jako věšáky na kravaty či na pásky nebo držák na hadici vysavače. Důležité je nezapomenout na správné osvětlení, abychom ve skříni rychle našli, co právě hledáme.

Zobrazení: 121553 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Vestavěné skříně - Praha

  18. 3. 2013, 14:45 | Diskuze (0)

  Pokud chcete mít ve svém bytě, či domě dostatek úložného prostoru, stačí si pořídit vestavěné skříně, kromě toho má i spoustu dalších výhod.

 • Vestavěné skříně Praha

  20. 4. 2012, 10:15 | Diskuze (10)

  V dnešní době je značný problém s úložným prostorem a to zejména v malých panelákových bytech. Nových věcí přibývá, ale byt nelze nafouknout. Proto jsou vestavěné skříně velikým pomocníkem, který využije každý koutek našeho bytu.

 • Vestavěné skříně Praha - ceník

  3. 4. 2012, 11:29 | Diskuze (0)

  Pokud uvažujete o pořízení vestavěné skříně, je jistě na místě, zajímat se nejen o její vzhled a praktičnost. Většina z nás si bohužel bude lámat hlavu i méně příjemnou otázkou. Kolik nás bude nová vestavěná skříň stát?

 • Vestavěné skříně Praha

  30. 3. 2012, 13:39 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se řadí mezi nejvyhledávanější prvky moderního bydlení. Vestavěné skříně jsou impozantním kusem nábytku, kde se bez kompromisu mísí dokonalá variabilnost s vysoce estetickými prvky komfortního účelného bydlení.

 • Vestavěné skříně Praha

  28. 3. 2012, 10:37 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně jsou ideální pro toho, kdo potřebuje ve svém bytě využít každý centimetr, ale i pro toho, kdo rád spojuje zdobné a praktické hledisko, neboť vestavěná skříň může plnit i dekorativní účel.

Vestavěné skříně na míru
Vestavěné skříně ceník
Partnerské weby

Je pro vás vysávání moc namáhavé? Pořiďte si centrální vysavač Duovac, který vám ulehčí designový kancelářský nábytek